fbpx

Як правильно підібрати освітлення

Як правильно підібрати освітлення?

При реалізації будь-якого проекту людина стикається з питанням з чого почати? Як правильно підібрати освітлення? Чи потрібні для цього розрахунки? Які норми існують?
При підборі обладнання важливо визначитися, яке освітлення вам необхідно – загальне або акцентне. У більшості випадків використовується загальне або заливне.

Акцентне освітлення може бути функціональним і декоративним. При підборі функціонального важливо розуміти, яку роль буде грати це освітлення в конкретному контексті. В якості такого освітлення застосовуються різні види світильників – лінійні, трекові, вбудовані або накладні. Декоративне освітлення застосовується для підсвічування інтер’єру і картин, на яких хочуть зробити акцент. Для цього використовують світильники спрямованого світла, наприклад трекові.

Залежно від типу освітлення відбувається підбір необхідних світильників – розсіяного або направленого світла. Для загального освітлення застосовуються світильники на стелю, що створюють розсіяне світло, яке здатне поширюватися по всьому приміщенню, рівномірно «заливаючи» весь простір. Хороший ефект дають стельові світильники, які добре висвітлюють кімнату від світла, яке відбивається від стелі.

освещение для магазинов

При використанні LED світильників виходить ефективне рівномірне розсіяне освітлення, яке буде на порядок ефективніше і економніше, ніж традиційні лампи розжарювання та енергоощадніі лампи.
Якщо в одному приміщенні застосовуються кілька видів освітлення, то в таких випадках використовуються різні види світильників.

Лінійні світильники застосовуються для загального освітлення, а для створення світлових сцен і акцентів застосовуються трекові світильники. За допомогою треків можна створити підсвічування для певних товарів або елементів інтер’єру, показати їх у найкращому світлі.

При розрахунку важливо враховувати не тільки дизайн, але і технічні норми, специфіку використання приміщення. Для офісного освітлення важливо створити атмосферу в офісі, яка буде комфортною для роботи і не викликатиме стомлення персоналу, для торгових приміщень важливо презентувати товар в кращому світлі, створити правильні світлові сцени і стимулювати продажі, для промислового і складського освітлення світильники повинні бути надійними і довговічними. Для промислових приміщень слід використовувати спеціалізовані світильники, які мають підвищену стійкість до впливу пилу, вологи і агресивних середовищ.

Що потрібно для реалізації проекту освітлення:

  • Проект приміщення, щоб ми могли підготувати для вас світлотехнічний проект.
  • У процесі розрахунку, ми підберемо необхідні LED світильники.
  • Після узгодження всіх деталей, виготовимо необхідне світлотехнічне обладнання.
  • При необхідності здійснимо доставку і монтаж світильників на об’єкті.
  • Надамо гарантію на все наше обладнання від 36 місяців.
  • Можемо зробити модернізацію комплектуючих, після закінчення терміну гарантії.
  • Під час реалізації проекту з вами буде команда наших технічних фахівців, які зможуть в будь-який момент допомогти з консультацією і поділитися напрацьованим досвідом. На практиці, дуже часто припускаються помилок при створенні світлотехнічного розрахунку і підборі необхідного обладнання.

    Довіряйте свій бізнес професіоналам!

Що потрібно освітити?