fbpx

Як правильно підібрати промислове освітлення?

Як правильно підібрати промислове освітлення?

Промислове освітлення – важлива частина будь-якого виробничого процесу. Освітлення для виробничих приміщень, фабрик, цехів і складів має свою специфіку і нормативи. Правильно підібране освітлення підвищує продуктивність праці, знижує зорове навантаження і має бути безпечним для персоналу.

При розрахунку промислового освітлення потрібно завжди враховувати планування приміщення, рівень природного освітлення і специфіку виробничого процесу (запиленість, вологість і агресивність середовища) і виходячи з цього підбирати ступінь захисту світильника.

Комфортні умови для роботи і безпека персоналу – це головні моменти при розрахунку освітлення для виробництва. Правильно підібране промислове освітлення дозволяє працівникам виконувати свої завдання швидше і якісніше, при цьому зменшується стомлюваність і знижуються ризики травматизму. У кожного виду виробництва є свої вимоги до освітленості робочого місця. На швейному виробництві середній рівень освітленості повинен бути від 300 люкс, для точного виробництва від 500 люкс на робочому місці. Для освітлення складських приміщень досить освітленості від 75 до 200 люкс.

При виборі промислового освітлення важливо враховувати таку характеристику, як коефіцієнт пульсації – рівень мерехтіння світлодіодних світильників, невидимий людському оку, але який впливає на загальний стан людини і його продуктивність. При збігу частоти мерехтіння LED світильника і обертання деталі, деталь може здатися нерухомою і це створює високий ризик виробничого травматизму – стробоскопічний ефект. У хорошого LED світильника коефіцієнт пульсації повинен бути менше ніж 5, у наших світлодіодних світильників менше ніж 3. Не пред’являються вимоги до коефіцієнта пульсації тільки в промислових приміщеннях, де персонал перебуває короткий проміжок часу.

Як правильно підібрати промислове освітлення?

Також при підборі промислового освітлення враховується колірна температура, вона повинна бути в діапазоні 3000К-7000К і підбирається в залежності від специфіки виробництва.

Для освітлення промислових приміщень застосовуються спеціалізовані промислові LED світильники, які відрізняються високим ступенем захисту від зовнішнього впливу, використанням спеціальних оптик і комплектуючих під різні сценарії використання.

Промислове світлодіодне освітлення дозволяє знизити споживання активної та реактивної електроенергії, зменшити витрати на обслуговування систем освітлення, при цьому зберігаючи або підвищуючи рівень освітленості. Для цього застосовуються світлодіодні світильники з високою світловіддачею, що досягається ретельним підбором оптичних систем.

промислове освітлення

Переваги наших LED світильників:

 • Довгий термін експлуатації, гарантія від 36 місяців.
 • Висока ефективність (потужний світловий потік при мінімальному енерговикористанні).
 • Безпека і надійність світлотехнічного обладнання.
 • Екологічна безпека.
 • Можливість модернізації.
 • Покриття LED світильника в будь-який колір за шкалою RAL
 • Наші світлодіодні світильники завдяки якісним комплектуючим відрізняються якістю і надійністю, розраховані на інтенсивну експлуатацію на промислових підприємствах. Можуть кріпитися на тросах, що дозволяє регулювати рівень освітленості.

  Світлодіоди для наших LED світильників відповідають стандарту LM-80 – стандарт, що характеризує довговічність світлодіода. Ми надаємо гарантію від 3-х років на всі наші LED світильники.

  Виробляємо світильники різної довжини, форми, потужності і ступеня захисту (IP65) і з полімерним покриттям в будь-який колір за шкалою RAL.

  При розрахунку промислового освітлення ми завжди уточнюємо всі необхідні параметри і робимо світлотехнічний розрахунок за всіма технічними нормами. Завдяки власному виробництву можемо виготовити промислові LED світильники в найкоротші терміни і з гарантією якості. При необхідності здійснюємо доставку і монтаж світлодіодних світильників, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Що потрібно освітити?