fbpx

Лінійні світильники для офісних приміщень

Вибираємо світильники для офісу


Освітлення офісу має свою специфіку. У сучасному бізнес-середовищі світильники – це не просто освітлення, це частина іміджу будь-якої прогресивної компанії.

Система освітлення для офісу повинна вирішувати два основні завдання: освітлювальні прилади повинні ідеально лягати в концепт дизайн-проєкту офісного приміщення, а також світло від світильників має бути безпечним і створювати комфортні умови для роботи персоналу.

На ринку України багато готових масових рішень, наприклад, світильник для стелі 600х600 для стель типу Армстронг. Цей світильник набув широкого поширення через свою дешевизну та простоту монтажу. Такий стельовий світильник вирішує практичні завдання офісного освітлення, але ні про яку естетику та безпеку такого освітлення тут говорити не доводиться. Розвиток ринку світлодіодного освітлення в Україні призвів до появи численних моделей та варіацій лінійних світильників українського виробництва, спрямованих не тільки на вирішення функціональних завдань освітлення, але й у вирішенні іміджевої складової.


Варіанти освітлення офісу

Освітлення для офісу


Лінійні світильники прямого спрямованого світла добре застосовувати для створення локальних зон високого освітлення. Світильники такого типу допомагають створити умови для роботи з документами, дрібними деталями та кресленнями. Як недолік хочеться відзначити, що такі світильники формують різкі та глибокі тіні, на тлі цього розмаїття швидко виникає стомлюваність очей співробітників офісу.


Світильники з джерелами розсіяного або відбитого світла застосовують для заливного освітлення великих площ, але для роботи з дрібними деталями такої освітленості буде замало.

Комбіновані системи освітлення усувають недоліки розсіяного та спрямованого світла, поєднуючи при цьому переваги обох систем. Унікальна особливість лінійних світильників полягає в тому, що такий вид джерел світла виконує завдання комбінованого освітлення без розширення асортименту освітлювальних приладів.


Переваги світлодіодних лінійних світильниківДля оцінки якості системи освітлення для офісу існує кілька базових параметрів: температура світла, індекс кольору, пульсації освітлювального приладу, величина узагальненого показника дискомфорту (UGR).


У якісних лінійних світильниках усі перераховані вище параметри мають дуже гідні показники, і повністю відповідають Державним будівельним нормам України. Лінійний характер корпусу світлодіодного освітлювального приладу дозволяє створювати комфортний рівень освітленості, а широкий вибір колірних температур дозволяє вибрати оптимальне світло для різних зон в офісних приміщеннях.


Серед інших переваги застосування лінійних світлодіодних приладів для освітлення офісу, можна відзначити наступні:

  • універсальні методи монтажу лінійних світильників дозволяють робити кріплення для стель різного виду. Накладні, підвісні та вбудовані світильники можуть застосовуватися для реалізації різних завдань під час проєктування освітлення;
  • з’єднання світильників у пряму або вигнуту лінії допомагає створювати різні складні геометричні форми, а прямі та гнучкі з’єднання допомагають вирішувати це завдання зручним для вас способом;
  • сполучення високого світлового потоку з широким асортиментом розсіювачів, веде до суміщення функцій прямого та розсіяного світла.
  • Ще одна перевага лінійних світлодіодних світильників – це низький коефіцієнт пульсації та високий рівень електробезпеки.

    Завдяки всім цим перевагам лінійні світлодіодні світильники набули такого широкого поширення. Ціни на якісні лінійні світильники можуть бути досить високими в порівнянні з іншими видами освітлювальних приладів, але якщо брати за основу якість освітлення, а також тривалий термін експлуатації, то використання лінійних світильників обходиться набагато дешевше

    Компанія Inled виробляє високоякісні лінійні та модульні світильники для створення офісного, торгового, промислового та складського освітлення, а також світильники для пішохідних переходів. Технічні фахівці компанії проводять світлотехнічний розрахунок проєкту, узгоджують усі деталі із замовником та у найкоротші терміни виготовляють світильники різних геометричних форм. Кожен проєкт розраховується індивідуально, виходячи з особливостей проєкту та побажань замовника. У виробництві використовуються комплектуючі світових виробників, таких як HELVAR, SAMSUNG, SEUOL. Гарантія на всі світильники від 3 років.

Що потрібно освітити?