fbpx

Підбиваючи підсумки початку осені

Підбиваючи підсумки початку цієї осені нашій компанії є про що розповісти і чим похвалитися. Компанія Inled взяла участь у Метроном Київ, який проходив 17.09.20г на даху ZinCo RoofTop.

Метроном


Тема вечора: «Архітектура з видом на гору Фудзі».

Організатор: журнал «Дом и Интерьер», А:1 – журнал урбаністики України та світу.

Метроном – це тепла і невимушена атмосфера зустрічі, цікаві спікери, майстер-класи, жива музика і можливість поспілкуватися з кращими архітекторами та дизайнерами України.

Керівник напрямку виробництва світлотехнічного обладнання Дмитро Лисак провів презентацію про компанію Inled, розповів про особливості та переваги наших лінійних світильників. Представники нашої компанії отримали можливість поспілкуватися з архітекторами і дизайнерами, які зараз задають тренд на ринку України. Компанія Inled зацікавлена ​​у взаємовигідній співпраці з дизайнерами, архітекторами, проектними та монтажними організаціями, тому завжди раді прийняти участь в подібного роду заходах, поспілкуватися з нашими партнерами, відповісти на всі питання і ми завжди раді новим знайомствам і цікавим проектам. Компанія Inled максимально відкрита для співпраці і спільної творчості!

Презентация Inled


Також в цьому місяці вийшла публікація нашої статті на сторінках журналу «Дом и Интерьер» – найкращі й найцікавіші роботи дизайнерів та архітекторів України та світу. Ознайомитися з публікацією можна як в друкованому вигляді, так і в онлайн журналі.

Публикация Инлед

Публикация Инлед

Що потрібно освітити?