fbpx

Підбір офісного освітлення

Що важливо враховувати при підборі офісного освітлення?

Дизайн грає важливу роль, але для високої продуктивності й збереження здоров’я персоналу найголовніше – це дотримання технічних норм.

Коректний підбір світлотехнічного обладнання та його характеристик допомагає створити робочу атмосферу в офісі й підвищити продуктивність співробітників. Один з параметрів при підборі офісного освітлення – це кольорова температура, яка вимірюється в кельвінах і буває наступних типів:

 • 3000К – тепле світло, білий з відтінком жовтого, створює домашню, затишну атмосферу.
 • 4000К – нейтральне світло, ближче до денного світла.
 • 5000К – 6000К – холодне світло, білий світ з відтінком синього.
 • освещение для офиса

  Для робочих місць і кабінетів оптимально використовувати нейтральну колірну температуру – 4000К, яка створює оптимальний баланс між теплим і холодним світлом. Тому що «теплота світла» безпосередньо пов’язана з циркадними ритмами людини та штучне освітлення впливає на мозкову активність. Чим світло жовтіше та тепліше, тим більше виробляється гормон мелатонін. Цей гормон відповідає за зниження мозкової активності та схильність організму до сну. Це істотно знижує працездатність і продуктивність персоналу. Тому для офісних приміщень рекомендується нейтральне світло (4000К), який в поєднанні з високою освітленістю підтримує мозкову активність і продуктивність на «денному рівні».

  Для лаунж-зон офісного простору застосовується освітлення з теплішою кольоровою температурою (2700К-3000К), цей світ дозволяє співробітникам відпочити та розслабитися. До речі, якщо у вашому колективі є натхненні ледарі – лаунж-зона буде місцем для творчості й креативу.

  Дуже важливо підібрати оптимальне освітлення, при якому співробітник відчуватиме себе максимально комфортно, не буде «засинати» на робочому місці й при цьому не буде стомлений.

  При виборі офісного освітлення важливо враховувати таку характеристику, як коефіцієнт пульсації – рівень мерехтіння світильників, невидимий людському оку, але який фіксується сітківкою і мозком і впливає на загальний стан людини і його продуктивність, може стати причиною безсоння, головні болі, поганого настрою та інших проявів. Для хорошого світильника коефіцієнт пульсації повинен бути менше ніж 5 %, в наших світлодіодних світильників коефіцієнт менше ніж 3 %.

  Ще один фактор – це рівень освітленості. В офісі він повинен бути від 300 до 500 люкс. Такий рівень офісного освітлення пом’якшує контраст між екраном монітора і навколишнім оточенням, дозволяє знизити зорове навантаження.

  Також при виборі світлодіодних світильників важливо звернути увагу на індекс передачі кольору (Ra). Цей коефіцієнт характеризує наскільки якісно штучне освітлення передає колір предметів в приміщенні в порівнянні з природним денним світлом. Для офісного освітлення індекс передачі кольору повинен бути не нижче 80. При такому показнику передача кольорів предметів буде близькою до природної.

  Замовляючи офісне освітлення в нашій компанії, Ви отримуєте:

  • Світлотехнічний розрахунок проекту
  • Допомога в підборі світильників
  • Технічна підтримка наших фахівців
  • Доставка і монтаж
  • освещение для офиса

   Довіряючи реалізацію проекту нашим фахівцям, Ви можете бути впевнені в точності розрахунків, якості світлодіодних світильників і монтажі обладнання. Ми даємо гарантію на все наше світлотехнічне обладнання від 36 місяців, гарантійне і післягарантійне обслуговування, модернізацію світильників, що в майбутньому допоможе скоротити витрати на освітленні.

   При реалізації будь-якого проекту людина стикається з питанням з чого почати? Як правильно підібрати освітлення? Чи потрібні для цього розрахунки? Які норми існують?

   Що потрібно для реалізації проекту освітлення:

   • Проект приміщення, щоб ми могли підготувати для вас світлотехнічний розрахунок.
   • В процесі розрахунку, ми підберемо необхідні LED світильники.
   • Після узгодження всіх деталей, виготовимо необхідне світлотехнічне обладнання
   • При необхідності здійснимо доставку і монтаж світильників на об’єкті.
   • Надамо гарантію на все наше обладнання від 36 місяців
   • Чи можемо зробити модернізацію комплектуючих, після закінчення терміну гарантії.
   • Під час реалізації проекту з вами буде команда наших технічних фахівців, які зможуть в будь-який момент допомогти з консультацією і поділитися напрацьованим досвідом. На практиці, дуже часто припускаються помилок при створенні світлотехнічного розрахунку і підборі необхідного обладнання. Довіряйте свій бізнес професіоналам!

Що потрібно освітити?