fbpx

Випуск нового LED світильника INF-LED-D

Лінійний світильник INF-LED-D

З радістю повідомляємо вам про розширення асортименту та випуск нового лінійного світильника INF-LED-D – універсальний світильник призначений для локального, декоративного або загального освітлення комерційних об’єктів з постійним або тимчасовим находженням людей. Світильник виготовляється з якісних матеріалів та комплектуючих, має строгі геометричні форми та вишуканий дизайн. Корпус світильника виготовлено з алюмінієвого сплаву AW-6063 та може фарбуватися в будь який колір за RAL.

Варіанти монтажу світильника: тросовий підвіс, кронштейн, накладний. Споживаєма потужність – до 50 Ват на погонний метр світильника. Ступінь захисту ІР20. Кольорова температура від 3000 до 5000 Кельвін.

Основна сфера застосування:

  • офісні приміщення;
  • торгівельно-розважальні центри;
  • бізнес-центри;
  • торгові зали;
  • місця загального користування.

Лінійний світильник INF-LED-D

Одна із вимог до сучасного світлотехнічного обладнання – рівень зорового комфорту для очей та низька сліпимість від світильника – Узагальнений Показник Дискомфорту UGR (Unified Glare Rating). Показник UGR вимірюється по шкалі від 10 до 30 одиниць. Для повсякденної діяльності людини в приміщенні з штучним освітленням показник UGR повинен бути менший 19. Завдяки вторинній оптиці від фінського виробника Ledil, UGR світильника INF-LED-D гарантовано буде менше 19. Також за допомогою вторинної оптики можна формувати криві сили світла в межах від 50 до 80 градусів. Як додаткова фішка, в світильнику INF-LED-D реалізована можливість виходу світлового потоку як із нижньої, так і з верхньої частини світильника. Розсіяне світло відбите від стелі відкриває нові можливості в світло-дизайні та додає неповторного шарму в інтер’єр приміщення.

Лінійний світильник INF-LED-D

Стосовно електричної частини світильника.

Світильник INF-LED-D виготовляється з використанням імпульсних джерел живлення від фінського виробника Helvar. Джерела живлення Helvar призначені для створення високоякісних, енергоефективних, професійних освітлювальних приладів з пульсаціями не більше 3%, та тривалим терміном експлуатації. Широкій вибір керованих та некерованих джерел живлення дозволяють створювати на базі світильника INF-LED-D, як прості локальні освітлювальні системи, так і масштабні інтелектуальні системи освітлення.

В якості джерела світла в світильнику використовуються світлодіоди від провідних світових виробників Samsung, Cree, Seoul.

Головна властивість зазначених світлодіодів: високій рівень енергоефективності, стабільність світлового потоку при тривалому терміні експлуатації відповідає стандарту IESNA LM-80, коефіцієнт передачі кольору освітлювальних предметів близький до сонячного світла. А саме головне – світлодіоди Samsung, Cree, Seoul відповідають жорстким стандартам фотобіологічної безпеки, яка характеризує вплив прямих променів світла на сітківку ока людини.

При створенні нового світильника фактор безпеки для здоров’я людини став для нас головним пріоритетом. Якість, надійність і довговічність як і раніше залишаються для нас на першому місці.

Ми виробляємо не просто LED світильники, ми піклуємося про вас!.

Що потрібно освітити?