fbpx

Освітлення для офісу Київ

Компанія Inled реалізувала незвичайний проект освітлення офісу у м.Київ з використання світлодіодних лінійних світильників зиґзаґоподібної форми

Від замовника надійшло технічне завдання реалізувати проект світлодіодного освітлення для офісних приміщень в м.Київ. Освітлення офісу мають свою специфіку і технічні вимоги. При неправильно підібраному освітленню знижується продуктивність праці та ефективність персоналу. Це також може привести до збільшення зорового навантаження, співробітники можуть відчувати біль в очах і головний біль, відчувати швидку стомлюваність.

Щоб уникнути подібних ситуацій, фахівці нашої компанії завжди проводять світлотехнічний розрахунок проекту та погоджують із замовником всі деталі. Всі наші проекти – це індивідуальний підхід і уважне ставлення до всіх деталей.

Після прорахунку проекту та узгодження з замовником було обрано і виготовлені лінійні світильники INF-LED-N, виробництва компанії Inled з полімерним покриттям чорного кольору. Кріплення світильників виготовлялось на тросах. Доставлення і монтаж світлотехнічного обладнання силами співробітників компанії Inled.

В результаті правильного підбору світильників для офісних приміщень вдалося створити сучасний проект світлодіодного освітлення, LED світильники органічно вписалися в дизайн приміщення і ми змогли повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності робочого процесу, це здоров’я і безпека вашого персоналу.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED-N

Що потрібно освітити?