fbpx

Освітлення складу побутової техніки

Реалізація проекту освітлення для складу побутової техніки

Компанія Inled реалізувала «під ключ» проект світлодіодного освітлення для складу побутової техніки.

Складське освітлення відіграє важливу роль в забезпеченні комфортної, безпечної та безперебійної роботи складу. Рівень освітленості повинен відповідати технічним вимогам, дозволяти працівникам складу якісно виконувати роботу і бути безпечним для роботи персоналу.

Важливий фактор – економічність і довговічність LED світильників, а також гарантія на все світлотехнічне обладнання та можливість модернізації комплектуючих без заміни корпусу світильника. При підборі світлотехнічного обладнання дуже важливо усвідомлено підходити до вибору, тому що приміщення складу дуже часто має велику висоту і заміна світильників може бути пов’язана з додатковими витратами та призводити до перебоїв у роботі складу.

Від замовника надійшло технічне завдання модернізувати теперішній проект освітлення для складу. У приміщенні складу вже раніше було реалізовано освітлення, але замовник був незадоволений рівнем освітленості та дуже часто виникала проблема з заміною світильників, що вийшли з ладу. Приміщення складу має висоту 6 м, тому все це призводило до перебоїв у роботі складу і до додаткових витрат на послуги фахівців із заміни світильників і покупкою нового обладнання.

Для складу був зроблений індивідуальний світлотехнічний розрахунок проекту і прийнято рішення використовувати лінійні світильники INF-FCD-900, IP 65, виробництва компанії Inled, які володіють підвищеним ступенем захисту. Потужність світильника 40 W. Кольорова температура 4000 К.

Етапи проекту:

 • розрахунок світлотехнічного проекту;
 • виробництво світильників;
 • доставка та шеф-монтаж на об’єкті;
 • надання гарантії на все світлотехнічне обладнання.
 • Світильники Inled відповідали всім технічним вимогам проекту і вдалося домогтися якісного освітлення стелажів і проходів між ними. Замовник залишився повністю задоволений ступенем освітленості складу.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності роботи складу, це здоров’я і безпека вашого персоналу.

  Довіряйте освітлення бізнесу професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  У проекті використаний

  Лінійний світильник
  INF-FCD

Що потрібно освітити?