fbpx

Склад автосалону Seat / Cupra Центр Київ

Освітлення складу автосалону Seat / Cupra Центр Київ

 • Проєкт — освітлення складських приміщень
 • Локація — Київ, Україна
 • Світильники — лінійні світильники INF-FCD
 • Компанія Inled реалізувала проєкт освітлення складських приміщень в автосалоні і сервісному центрі Seat / Cupra Центр Київ.

  Складське освітлення відіграє важливу роль у забезпеченні комфортної, безпечної і безперебійної роботи. Рівень освітленості повинен відповідати технічним вимогам, дозволяти працівникам складу якісно виконувати свою роботу і бути безпечним для роботи персоналу. Важливим фактором також є економічність і довговічність LED світильників, а також гарантія на все світлотехнічне обладнання та можливість модернізації комплектуючих без заміни корпусу світильника.

  У складі автосалону були спроєктовані двоярусні стелажі, тому потрібно було забезпечити достатній рівень освітленості для безпечної роботи. Фахівцями компанії Inled був виконаний світлотехнічний розрахунок проєкту і були запропоновані лінійні світильники – INF-FCD-2500, потужністю 54 W, колірна температура 4000К, 6380 lm, виробництва Inled. На світильники наносилось полімерне покриття чорного кольору, кріплення – на тросах.

  Світильники Inled відповідали всім технічним вимогам проєкту і вдалося домогтися якісного освітлення стелажів і проходів між ними.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності роботи складу, це здоров’я і безпека вашого персоналу.

  Довіряйте ваше освітлення професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  У проєкті використаний

  Лінійний світильник
  INF-FCD

Що потрібно освітити?