fbpx

Магазин будівельних матеріалів м.Берегово

Реалізація проекту освітлення для магазину будівельних матеріалів

Компанія Inled спільно з партнерами з компанії EOM взяла участь в проекті створення освітлення для магазину будматеріалів в м.Берегово. Потрібно було створити освітлення для торгового залу та підсобних приміщень.

Освітлення для магазинів – це потужний інструмент впливу на покупців. В першу чергу світло не повинно заважати покупцям, а навпаки створювати атмосферу для покупок, робити акцент на товарних полицях і створювати необхідну для продажів атмосферу. Важливим фактором також є економічність і довговічність LED світильників, а також гарантія на всі світлотехнічне обладнання та можливість модернізації комплектуючих без заміни корпусу світильника.

Компанія ЕОМ зробила розрахунок світлотехнічного проекту і було прийняти рішення використовувати LED світильники INF-LED , виробництва компанії Inled. На світильники наносилось полімерне покриття чорного кольору, кріплення – на тросах.

Світильники Inled відповідали всім технічним вимогам проекту і вписувалися в дизайн приміщення. В результаті вдалося реалізувати сучасне світлодіодне освітлення магазину і повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль як у створенні комфортного перебування у приміщенні, так і для продуктивності робочого процесу. Це здоров’я і безпека вашого персоналу.

Довіряйте освітлення вашого бізнесу професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

У проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?