fbpx

Магазин товарів для дому «Подушка»

Проєкт освітлення магазину товарів для дому «Подушка»

 • Проєкт — освітлення магазину «Подушка»
 • Локація — Київ, Україна
 • Світильники — лінійні LED світильники INF-LED-N
 • Компанія Inled реалізувала проєкт освітлення магазину товарів для дому «Подушка».

  Власники магазину запросили фахівців компанії Inled для проведення технічного аудиту системи освітлення. Після відвідин магазину технічним фахівцем Inled було запропоновано провести заміну освітлення й виконаний світлотехнічний розрахунок проєкту.

  Для магазину були запропоновані лінійні світильники INF-LED-N-1690, виробництва Inled, потужністю 77W, колірна температура 4000К, кріплення – на тросах. У світильниках використовувалися світлодіоди з високим індексом передачі кольору (CRI) – більш як 95 і високим коефіцієнтом R9 – більш як 80.

  Застосування світлодіодів з такими характеристиками позитивно позначається на поведінці покупців і сприяє збільшенню обсягів продажів.

  Світильники Inled відповідали технічним вимогам проєкту і відмінно вписувалися у дизайн магазину. У результаті вдалося реалізувати сучасне світлодіодне освітлення для магазину і виконати технічні вимоги замовника.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль у збільшенні продажів, а також це здоров’я і безпека клієнтів і персоналу.

  Довіряйте освітлення бізнесу професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  В проєкті використаний

  Лінійний світильник
  INF-LED-N

Що потрібно освітити?