fbpx

Освітлення автосалон Кіа

Компанія Inled реалізувала проект модернізації освітлення в автосалоні Кіа м.Київ.

Освітлення для автосалонів має свою специфіку і технічні вимоги. В першу чергу світло не повинно заважати покупцям, а навпаки підкреслювати індивідуальність кожного автомобіля, створювати необхідну для продажів атмосферу. Загальне світло в автосалоні повинно бути рівномірним і розсіяним і потрібен був світильник, який створить основний акцент на автомобілі.

Від замовника надійшло технічне завдання – акцентне освітлення автомобіля на п’єдесталі. Для цього виготовили прямокутний світильник розміром 5х3 м з полімерним покриттям чорного кольору і потужністю 530 Вт. У проекті використовувалися лінійні світильники INF-LED-N-SQUARE, на базі корпусу світильника INF-LED-N виробництва компанії Inled. Стельове кріплення на тросах, монтаж проводився бригадою монтажників Inled.

В результаті роботи нашої компанії, вдалося реалізувати проект сучасного світлодіодного освітлення для автосалону, світильник органічно вписався в дизайн і ми змогли повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране світлодіодне освітлення відіграє дуже важливу роль у прибутковості компанії, це здоров’я та безпека ваших клієнтів і персоналу.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED-N-SQUARE

Що потрібно освітити?