fbpx

Швейна майстерня Chi-Chi House

Швейна майстерня Chi-Chi House – проект світлодіодного освітлення від компанії Inled

У приміщенні майстерні за допомогою трекових і вбудованих світильників уже було реалізовано акцент освітлення. Від замовника надійшло технічне завдання – створити функціональне освітлення на робочих поверхнях в приміщенні швейного виробництва.

Після узгодження з замовником, для реалізації проекту були виготовлені лінійні світильники INF-LED виробництва компанії Inled прямокутної форми з полімерним покриттям білого кольору для освітлення над робочою поверхнею столів і лінійні світильники чорного кольору з полімерним покриттям над швейними машинами. Завдяки підвісним тросам вдалося реалізувати необхідний рівень освітленості, який відповідає технічним вимогам швейного виробництва, буде комфортним і безпечним для роботи.

В результаті роботи компанії Inled, вдалося реалізувати проект сучасного світлодіодного освітлення для швейної майстерні, лінійні світильники органічно вписалися в дизайн приміщення і вдалось повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль у виробничому процесі, це здоров’я та безпека вашого персоналу. Довіряйте професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?