fbpx

Освітлення Парадайз Авеню

Компанія Inled реалізувала проект сучасного світлодіодного освітлення для відділу продажів ЖК «Парадайз Авеню».

ЖК «Парадайз Авеню» – це життя в стилі Парадайз, оазис природи серед сучасного міста. Уже заходячи до відділу продажів, потенційний покупець повинен був відчути унікальність цього місця. Офіс компанії – це як продовження того шматочка раю, який пропонується замовнику. Тому і проект освітлення повинен був дуже органічно поєднуватися з великою кількістю рослин і одночасно бути ультрасучасним.

Для реалізації проекту освітлення необхідні були світильники, які будуть відповідати всім технічним вимогам, створять спільне заливне освітлення і органічно впишуться в дизайн офісного приміщення. Для проекту були обрані лінійні світильники INF-LED 2,4 м, потужністю 80 Вт і 1,2 м, потужністю 40 Вт в дерев’яному корпусі, кріплення на тросах.

Після узгодження проекту з замовником, на виробництві Inled були виготовлені світлодіодні світильники, які відповідали всім технічним вимогам замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності робочого процесу кожного офісу, це здоров’я і безпека вашого персоналу.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?