fbpx

Освітлення фітнес-клуб Hiitworks

Компанія Inled реалізувала проект сучасного світлодіодного освітлення для мережі спортивних студій Hiitworks.

Hiitworks – це мережа сучасних фітнес-студій в Києві, фітнес для зайнятих і активних людей. Атмосфера в студії повинна стимулювати людину на фізичну активність, мотивувати на результат і водночас не пригнічувати, створювати відчуття драйву і бажання працювати в команді.

Завдання – створити рівномірне освітлення, яке забезпечує достатній рівень освітленості при мінімальному рівні відблисків і буде вписуватися в дизайн студії. Одночасно освітлення повинно бути ефективним, довговічним і відповідати всім технічним нормам.

Ми отримали план і дизайн фітнес-клубу, зробили світлотехнічний розрахунок, підібрали необхідні світильники, які забезпечують необхідний рівень освітлення. Основний акцент освітлення був спрямований на адміністративні зони та зони, де розташовані спортивні тренажери. Для реалізації проекту освітлення спортзалу використовували лінійні світильники INF-LED-1200 40W, виробництва Inled. Під дизайн проекту на корпус світильників наносилось полімерне покриття чорного кольору. Після узгодження всіх деталей з замовником, ми виготовили світильники на нашому обладнанні і в найкоротші терміни реалізували проект.

В результаті вийшов сучасний проект світлодіодного освітлення спортзалу, який органічно вписався в дизайн приміщення, повністю відповідає усім технічним нормам і найголовніше – всім очікуванням замовника.

Правильно підібране світлодіодне освітлення відіграє дуже важливу роль у процесі тренувань, це здоров’я та безпека ваших клієнтів і персоналу.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?