fbpx

Освітлення складу Sanpol

Реалізація проекту освітлення складу компанії Sanpol

Компанія Inled реалізувала «під ключ» проєкт світлодіодного освітлення для складських приміщень компанії Sanpol.

Складське освітлення відіграє важливу роль в забезпеченні комфортної, безпечної й безперебійної роботи складу. Рівень освітленості повинен відповідати всім технічним вимогам, дозволяти працівникам складу якісно виконувати свої завдання та бути безпечним для роботи персоналу. Важливим фактором також є економічність та довговічність LED світильників, а також гарантія на все світлотехнічне обладнання та можливість модернізації комплектуючих без заміни корпусу світильника. При підборі світлотехнічного обладнання дуже важливо усвідомлено підходити до вибору, тому що приміщення складу дуже часто має велику висоту, тому заміна світильників може бути пов’язана з додатковими витратами і приводити до перебоїв в роботі складу.

Від замовника надійшло технічне завдання реалізувати проект освітлення. Після розрахунку проекту та узгодження із замовником було прийнято рішення використовувати лінійні світильники INF-FCD, виробництва компанії Inled. Для того, щоб створити необхідний рівень освітлення була використана вторинна оптика з кутом 60 °. Потужність світильника 120 Вт. Ступінь захисту IP65.

Етапи проєкту:

 • розрахунок світлотехнічного проекту;
 • виробництво світильників;
 • доставка та монтаж на об’єкті;
 • надання гарантії на все світлотехнічне обладнання.
 • Світильники Inled відповідали всім технічним вимогам проекту й вдалося домогтися якісного освітлення стелажів і проходів між ними.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності роботи складу, а також це здоров’я і безпеку вашого персоналу.

  Довіряйте освітлення бізнесу професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled для виробництва

  У проєкті використано

  Лінійний світильник
  INF-FCD-LENS

Що потрібно освітити?