fbpx

Освітлення для офісу Sanpol

Світлодіодне освітлення для офису Sanpol – перший проект з лінійними світильниками Inled

Від замовника надійшло технічне завдання реалізувати проект світлодіодного освітлення для офісних приміщень. Освітлення офісу мають свою специфіку та технічні вимоги. При неправильно підібраному освітленню зменшується продуктивність праці та знижується ефективність персоналу. Збільшується зорове навантаження, люди можуть відчувати біль в очах і головний біль, швидко стомлюються.

Щоб уникнути подібних ситуацій, фахівці нашої компанії завжди проводять світлотехнічний розрахунок проекту та погоджують із замовником всі нюанси. Всі наші проекти – це індивідуальний підхід і увагу до всіх деталей.

Для офісу Sanpol після розрахунку проекту були обрані й виготовлені лінійні світильники INF-LED-1000 мм виробництва компанії Inled з полімерним покриттям чорного кольору. У 2020 р – це вже понад 5 років безперебійної роботи лінійних світильників без заміни комплектуючих!

В результаті правильного підбору світильників для офісних приміщень вдалося створити сучасний проект світлодіодного освітлення, LED світильники органічно вписалися в дизайн приміщення і ми змогли повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності робочого процесу, це здоров’я та безпека вашого персоналу.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

У проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?