fbpx

Освітлення клініка «Ексімер»

Компанія Inled реалізувала «під ключ» проект освітлення клініки «Ексімер» в м.Київ з використанням світлодіодних лінійних світильників власного виробництва

Від замовника надійшло технічне завдання реалізувати проект світлодіодного освітлення для клініки «Ексімер» в м.Київ. Ексімер – це офтальмологічний центр, який спеціалізується на лікування проблем зору, тому освітлення клініки має свою специфіку і технічні вимоги. Неправильно підібране освітлення може негативно позначитися як на роботі персоналу, так і погіршити самопочуття пацієнтів. Це також може викликати збільшення зорового навантаження, співробітники можуть відчувати біль в очах і головний біль, відчувати швидку стомлюваність.

Щоб уникнути подібних ситуацій, фахівці нашої компанії завжди проводять світлотехнічний розрахунок проекту і погоджують із замовником усі деталі. Усі наші проекти – це індивідуальний підхід та уважне ставлення до всіх деталей.

Етапи проекту:

 • Після отримання плану приміщення, ми склали світлотехнічний проект
 • Підібрали необхідні LED світильники
 • Узгодили всі нюанси з дизайнером
 • Виготовили LED світильників на власному обладнанні
 • Зробили доставку і монтаж світильників
 • Після прорахунку проекту і узгодження з замовником було обрано і виготовлені лінійні світильники INF-LED-N, виробництва компанії Inled, з полімерним покриттям білого і жовтого кольору. Для освітлення ресепшен, коридору та кабінетів були виготовлені лінійні світильники білого кольору, а для дитячої зони – жовті зиґзаґоподібні лінійні світильники. Білі світильники органічно вписалися в строгий і мінімалістичний дизайн приміщення клініки, а жовті світильники додали яскравих фарб в дитячу зону і допомогли створити дуже незвичайний і яскравий дизайн, що має дуже сподобається маленьким пацієнтам. Кріплення світильників до стелі вироблялося на тросах. Доставка і монтаж світлотехнічного обладнання було здійснено силами співробітників компанії Inled.

  В результаті правильного вибору необхідного світлотехнічного обладнання вдалося реалізувати сучасний проект світлодіодного освітлення, LED світильники органічно вписалися в дизайн клініки і ми змогли повністю виконати технічні вимоги замовника.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в ефективності робочого процесу, це здоров’я і безпеку персоналу й пацієнтів.

  Довіряйте ваше освітлення професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  В проекті використаний

  Лінійний світильник
  INF-LED-N

Що потрібно освітити?