fbpx

Освітлення клініка Lita

Проект світлодіодного освітлення для клініки репродуктивної медицини Lita

Освітлення для клініки репродуктивної медицини Lita – партнерський проект, в якому використовувалися лінійні світильники Inled.

Освітлення клініки відіграє дуже велику роль в створенні комфортного перебування у приміщенні, як для пацієнтів, так і для медичного персоналу і має ряд нормативних вимог.

Три головні вимоги – оптимальна видимість, комфорт і безпека. Важливим фактором також є економічність і довговічність LED світильників, а також гарантія на все світлотехнічне обладнання та можливість модернізації комплектуючих без заміни корпусу світильника.

Технічне завдання цього проекту – створення світлодіодного освітлення для сучасної приватної клініки. Після складання світлотехнічного проекту, було прийняти рішення використовувати LED світильники INF-LED, з полімерним покриттям білого кольору, виробництва компанії Inled, які відповідали всім технічним вимогам проекту.

В результаті вдалося реалізувати сучасне світлодіодне освітлення клініки, LED світильники органічно вписалися в дизайн приміщення і ми змогли повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль як у створенні комфортного перебування у приміщенні для пацієнтів, так і для продуктивності робочого процесу. Це здоров’я і безпека вашого медичного персоналу.

Довіряйте освітлення вашого бізнесу професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

У проєкті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?