fbpx

Освітлення магазин «Ярослав»

Проект світлодіодного освітлення для магазину «Ярослав»

 • Проект — освітлення для магазину
 • Партнер — компанія «Альбатрос»
 • Світильники — лінійні світильники INF-LED-N
 • Компанія Inled спільно з партнерами з компанії Альбатрос приймала участь в проекті створення освітлення для магазину Ярослав в ТЦ Ретровіль, Київ. Концерн «Ярослав» – це національний лідер в текстильній галузі України, магазини високоякісного домашнього текстилю та трикотажу, товарів для дому. Було важливо відтворити атмосферу домашнього затишку у магазині і створити загальне заливне освітлення для торгового залу.

  Вчені довели, що освітлення для магазинів – це інструмент впливу на рішення про покупку. Світло створює приємну для покупок атмосферу, робить акцент на товарних полицях і представляти товар з кращого боку. Важливий фактор – це економічність і довговічність LED світильників, а також гарантія на світлотехнічне обладнання та можливість модернізації комплектуючих без заміни корпусу світильника.

  Компанія Альбатрос виконала розрахунок світлотехнічного проекту і зупинила вибір на LED світильниках INF-LED-N, виробництва компанії Inled. На світильники наносилось полімерне покриття білого кольору, кріплення – на тросах.

  Світильники Inled відповідали технічним вимогам проекту і вписувалися в дизайн приміщення. В результаті вдалося реалізувати сучасне світлодіодне освітлення магазину і виконати технічні вимоги замовника.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль в прибутковості компанії, це здоров’я і безпека клієнтів і персоналу.

  Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  В проекті використаний

  Лінійний світильник
  INF-LED-N

Що потрібно освітити?