fbpx

Освітлення магазину «ЮЛА МАМА»

Світлодіодне освітлення для магазину «ЮЛА МАМА»

Український виробник світлодіодних світильників Inled реалізував проєкт освітлення для магазину одягу «ЮЛА МАМА» у місті Харків.

Спеціалісти компанії виконали світлотехнічний розрахунок проєкту, в якому були враховані всі побажання замовника та специфіка магазину. В якості освітлювального обладнання були запропоновані лінійні світлодіодні світильники INF-LED-N-2000 90 W з полімерним покриттям чорного кольору, кріплення на тросах.

Керівництво компанії «ЮЛА МАМА» зупинило свій вибір на більш бюджетних світильниках іншого виробника. Як результат – замовник залишився незадоволений якістю освітлення у приміщенні. Тому світильники були демонтовані та повернуті виробнику.

Як наслідок, прийнято рішення повернутися до пропозиції компанії Inled. Всі побажання замовника виконано. Магазин одягу «ЮЛА МАМА» отримав якісне світлотехнічне обладнання, яке повністю задовольнило замовника й органічно вписалося в дизайн магазину.

Компанія «ЮЛА МАМА» з 2005 р. займається створенням одягу для вагітних і матусь, що годують. Комфорт, стиль, якість – ось три основні кити торгової марки. Створення комфортного освітлення було дуже важливим для замовника. Завдяки правильно підібраному світлотехнічному обладнанню, вдалось створити комфортну атмосферу в магазині, що спонукає до покупок, показати продукцію компанії у найкращому ракурсі.

Довіряйте освітлення бізнесу професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED-N

Що потрібно освітити?