fbpx

Освітлення магазину ABRAMS

Проєкт освітлення магазину екіпіровки й спорядження ABRAMS

 • Проєкт — освітлення магазину ABRAMS
 • Локація — Київ, Україна
 • Світильники — лінійні LED світильники INF-LED-N
 • Компанія Inled реалізувала проєкт освітлення для магазину екіпіровки й спорядження ABRAMS.

  ABRAMS – це не просто магазин, це справжній чоловічий клуб поціновувачів незвичних предметів екіпіровки і спорядження, тому і освітлення їм було потрібно відповідне – суворе й лаконічне, а також комфортним для покупця та мотивувати на покупки.

  Технічними фахівцями компанії Inled був виконаний світлотехнічний розрахунок проєкту. Для створення загального заливного освітлення були запропоновані лінійні світильники INF-LED-N-1130, виробництва Inled, потужністю 51W, колірна температура 4000К. На світильники наносилось полімерне покриття по RAL 9005 (чорний), кріплення – на тросах. Для акцентного освітлення використовувалися трекові світильники Philips чорного кольору.

  Світильники відповідали технічним вимогам проєкту і відмінно вписувалися у дизайн магазину. У результаті вдалося реалізувати сучасне світлодіодне освітлення для магазину й виконати технічні вимоги замовника.

  Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль у збільшенні продажів, а також це здоров’я і безпека клієнтів і персоналу.

  Довіряйте освітлення бізнесу професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  В проєкті використаний

  Лінійний світильник
  INF-LED-N

Що потрібно освітити?