fbpx

Освітлення магазину GoSport

Проект світлодіодного освітлення для магазину GoSport

 • Проект — освітлення для магазину
 • Локація — Тбілісі, Грузія
 • Світильники — трекові та лінійні світлодіодні світильники INF-LED-N
 • Компанія Inled спільно з компанією InfoTel Georgia (група компанії InfoTel в Грузії) реалізували проект світлодіодного освітлення для магазину GoSport в місті Тбілісі. GoSport – це французька мережа магазинів спортивного одягу та взуття, товарів для спорту та активного відпочинку.

  Світлотехнічний розрахунок був проведений інженерами з головного офісу компанії у Франції та запропоновано світлодіодні світильники французького виробництва. Але висока ціна світильників змусила замовників з Грузії шукати більш доступні аналоги серед місцевих виробників.

  Замовники вирішили звернутися до українського виробника Inled з проханням підібрати необхідне світлотехнічне обладнання, яке б не поступалося за технічними характеристиками французькому, повністю вписувалося в дизайн, зберігаючи при цьому фірмовий стиль магазину.

  Дизайн магазину виконаний у темних тонах, тому треба було створення більш яскравого освітлення. Для створення акцентного освітлення були обрані трекові світильники чорного кольору потужністю 30 Вт, кріплення на шині. Для загального заливного освітлення – магістральні лінійні світильники INF-LED-N, виробництва компанії Inled.

  Для магазину GoSport був розроблений індивідуальний дизайн світильників – з декоративними чорними вставки, світловими відрізками 1,7 м, потужністю 52 Вт. На світильники також наносилося полімерне покриття чорного кольору. Кріплення на тросах. Монтаж світлотехнічного обладнання проводився технічними фахівцями InfoTel Georgia за підтримки інженерів з України. На все світлотехнічне обладнання була надана гарантія 3 роки.

  Світильники відповідали технічним вимогам проекту і вписалися в дизайн приміщення. В результаті вдалося реалізувати сучасне світлодіодне освітлення магазина одягу і товарів для спорту, зберегти фірмовий стиль і заощадити бюджет. Головний світловий акцент був направлений на полиці з товаром і створено комфортну для покупок атмосферу.
  Це був перший магазин в Грузії із запланованих семи, тому було важливо повністю витримати фірмовий стиль і виправдати довіру замовників. Бажаємо магазину успішного старту і процвітання! Сподіваємося на продовження співпраці та реалізації освітлення в інших магазинах мережі!

  Довіряйте освітлення бізнесу професіоналам!

  лінійний світлодіодний світильник Inled

  В проекті використаний

  Лінійний світильник
  INF-LED-N

Що потрібно освітити?