fbpx

Освітлення в’язальний цех

В’язальний цех – проект модернізації світлодіодного освітлення від компанії Inled

Від замовника поступило технічне завдання – зробити модернізацію освітлення в приміщенні в’язального цеху. Специфіка виробничого процесу пов’язана з роботою з маленькими деталями та концентрацією зору. На виробництві вже були встановлені світильники, але персонал постійно скаржився на сильне зорове навантаження, швидку втомлюваність, головні болі та біль в очах. Замовник прийняв рішення зробити модернізацію освітлення.

Спеціалісти нашої компанії виконали світлотехнічний розрахунок проекту та після узгодження із замовником були виготовлені лінійні світильники INF-LED-1200 мм, потужністю 70 Вт виробництва компанії Inled з полімерним покриттям білого кольору.

Завдяки підвісним тросам вдалося реалізувати необхідний рівень освітленості, який відповідає технічним вимогам швейного виробництва, буде комфортним і безпечним для роботи.

В результаті правильного підбору світлодіодних світильників для в’язального цеху вдалось розв’язати проблеми, пов’язані зі швидкою втомлюваністю та поганим самопочуттям персоналу, LED світильники органічно вписалися в дизайн приміщення і ми змогли повністю виконати технічні вимоги замовника.

Правильно підібране освітлення відіграє дуже важливу роль у виробничому процесі, це здоров’я та безпека вашого персоналу.

Довіряйте ваш бізнес професіоналам!

лінійний світлодіодний світильник Inled

В проекті використаний

Лінійний світильник
INF-LED

Що потрібно освітити?